PriceSpider (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Key
lv: Atslēga

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
