PriceSpider (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Other
pl: Inne

en: Key
pl: Klucz

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw
