PriceSpider (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Other
tr: Diğer

en: Key
tr: Anahtar

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
