PriceSpider (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Other
oc: Autre

en: Key
oc: Clau

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
