Primary Entity Reference (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Check boxes/radio buttons
es: Casillas de selección / botones de radio

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: Primary
es: Primario

en: First item
es: Primer elemento

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: An autocomplete text field.
es: Un campo de texto de autocompletado.

en: Display the label of the referenced entities.
es: Muestra la etiqueta de las entidades referenciadas.

en: Rendered entity
es: Entidad representada

en: Display the ID of the referenced entities.
es: Muestra el ID de las entidades referenciadas.
