Primary Entity Reference (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Primary
gl: Primario

en: First item
gl: Primeiro elemento

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.
