Primary Entity Reference (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Check boxes/radio buttons
oc: Casa de marcar/botons ràdio

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Primary
oc: Primaire

en: First item
oc: Primièr element

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda
