Primary Entity Reference (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Check boxes/radio buttons
vi: Các hộp kiểm/hộp chọn

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Primary
vi: Chính

en: First item
vi: Phần tử đầu tiên
