Primary Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: First item
az: Birinci maddə

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: An autocomplete text field.
az: Avtomatik tamamlama mətn sahəsi.

en: Display the label of the referenced entities.
az: İstinad edilən obyektlərin etiketini göstərin.

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Display the ID of the referenced entities.
az: İstinad edilən obyektlərin ID-sini göstərin.
