Primary Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: First item
eu: Lehen item-a

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
