Primary Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Check boxes/radio buttons
fi: Valintalaatikot/radionapit

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: First item
fi: Ensimmäinen kohta

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: An autocomplete text field.
fi: Autocomplete tekstikenttä.

en: Display the label of the referenced entities.
fi: Näytä viitattujen entiteettien etiketit.

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Display the ID of the referenced entities.
fi: Näytä viitattujen entiteettien ID't.
