Primary Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: First item
lt: Pirmas elementas
