Primary Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Primary
nl: Primair

en: First item
nl: Eerste item

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the ID of the referenced entities.
nl: Laat de ID zien van de entiteiten waarnaar wordt verwezen.

en: Render the referenced entity.
nl: De verwezen entiteit weergeven.
