Primary Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Check boxes/radio buttons
be: Пераключальнікі/радыё кнопкі

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: First item
be: Першы элемент

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
