Primary Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: First item
gu: પ્રથમ વસ્તુ
