Primary Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Check boxes/radio buttons
hu: Jelölőnégyzetek / választógombok

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Primary
hu: Elsődleges

en: First item
hu: Első listaelem

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Display the ID of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitás azonosítójának megjelenítése.

en: @label referenced from @field_name
hu: @field_name mezőből hivatkozó @label címke

en: @entity using @field_name
hu: @entity @field_name -t használ

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
hu: Minden @entity elemhez kapcsolódó @field_name mezőnél @label címke beállítása.
