Primary Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Label
jv: Judul

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Check boxes/radio buttons
jv: Cekboks/tombol radio

en: First item
jv: Item pertama

en: Entity ID
jv: ID Entiti
