Primary Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi

en: First item
sl: Prvi element
