Primary Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: First item
th: รายการแรก

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Appears in: @bundles.
th: ปรากฏใน @bundles.
