Primary Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: First item
bo: ནང་ཚན་དང་པོ

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.
