Primary Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: First item
lv: Pirmais elements

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.
