Primary Entity Reference (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: First item
az: Birinci maddə

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Appears in: @bundles.
az: Burada görünür: @bundles.

en: An autocomplete text field.
az: Avtomatik tamamlama mətn sahəsi.

en: @label referenced from @field_name
az: @field_name -dən istinad edilən @label

en: @entity using @field_name
az: @field_name istifadə edən @entity

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
az: Hər @entity @field_name seti ilə @label əlaqələndirin.
