Primary Entity Reference (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Check boxes/radio buttons
ro: Casetele de selectare/butoane radio

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: First item
ro: Primul articol

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Appears in: @bundles.
ro: Apare în: @bundles.

en: An autocomplete text field.
ro: Un câmp text cu autocompletare.

en: @label referenced from @field_name
ro: @label referință de la @field_name

en: @entity using @field_name
ro: @entity folosește @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
ro: Referiți fiecare @entity cu un @field_name setat pentru @label.
