Primary Entity Reference (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Primary
sk: Primárny

en: First item
sk: Prvá položka

en: Field types
sk: Typy polí

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
sk: Prepojiť každú položku @entity s nastaveným @field_name na @label.
