Primary Entity Reference (1.0.0-beta6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Check boxes/radio buttons
pt: Caixas de seleção/botões de opção

en: Autocomplete
pt: Autocompletar

en: First item
pt: Primeiro item

en: Appears in: @bundles.
pt: Aparece em: @bundles.

en: An autocomplete text field.
pt: Um campo de texto de "autocomplete".
