Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Maximum age
tr: En fazla yaş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Send to printer
tr: Yazıcıya gönder

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
tr: Yazıcı uyumlu sayfa gösterildiğinde, otomatik olarak tarayıcının yazdır fonksiyonu çalıştırılır.

en: Cache settings
tr: Önbellekleme ayarları

en: Entity
tr: Nesne

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Print
tr: Yazdır

en: PDF generation tool
tr: PDF oluşturma aracı

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
tr: Bu seçenek, sayfaların PDF halini oluşturmak için kullanılan PDF oluşturma aracını seçer.

en: Paper size
tr: Kağır boyutu

en: Forever
tr: Süresiz

en: no caching
tr: önbellekleme yok
