Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Maximum age
el: Μέγιστη ηλικία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Cache settings
el: Ρυθμίσεις λανθάνουσας μνήμης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Print
el: Εκτύπωση
