Printer and PDF versions (2.0.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Links
lt: Nuorodos

en: Maximum age
lt: Maksimalus amžius

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Cache settings
lt: Kešavimo nuostatos

en: Entity
lt: Esybė

en: Print
lt: Spausdinti

en: Forever
lt: Amžinai

en: no caching
lt: nekešuojamas

en: The maximum time this block may be cached.
lt: Maksimalus laikas kiek šis blokas gali būti kešuojamas.
