Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Maximum age
ta: அதிகபட்ச வயது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Cache settings
ta: பதுக்கக அமைப்புகளை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: Print
ta: பதிப்பு
