Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Links
eu: Estekak

en: Maximum age
eu: Adin maximoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Cache settings
eu: Cachearen ezarpenak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Print
eu: Inprimatu
