Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Links
pt: Ligações

en: Configuration
pt: Configuração

en: Entity
pt: Entidade

en: Print
pt: Imprimir

en: no caching
pt: sem cache
