Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Links
hr: Poveznice

en: Maximum age
hr: Maksimalna dob

en: Configuration
hr: Postavke

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Print
hr: Ispis
