Printer and PDF versions (2.1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Links
hi: लिंक

en: Maximum age
hi: अधिकतम आयु

en: Configuration
hi: विन्यास

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: Cache settings
hi: कैश सेटिंग्स

en: Entity
hi: इकाई

en: Not available
hi: अनुपलब्ध

en: Print
hi: छापा
