Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Links
th: ลิงก์

en: Maximum age
th: อายุสูงสุด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Cache settings
th: การตั้งค่าแคช

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Print
th: พิมพ์

en: Forever
th: ตลอดไป

en: The maximum time this block may be cached.
th: เวลาสูงสุดที่บล็อกนี้อาจจะถูกเก็บไว้
