Printer and PDF versions (2.1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Links
lv: Saites

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Send to printer
lv: Drukāt

en: Entity
lv: Entītija

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Print
lv: Drukāt
