Printer and PDF versions (2.1.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Links
az: Linklər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Entity
az: Entiti

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Print
az: Çap et
