Printer and PDF versions (3.0.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Links
ca: Enllaços

en: Maximum age
ca: Edat màxima

en: Configuration
ca: Configuració

en: Send to printer
ca: Envia a imprimir

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
ca: Imprimeix directament quan es mostri la versió imprimible.

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Entity
ca: Entitat

en: Not available
ca: No disponible

en: Print
ca: Impressió

en: PDF generation tool
ca: Eina de generació de PDF

en: Forever
ca: Per sempre

en: no caching
ca: no desis en memòria cau
