Printer and PDF versions (3.0.2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Maximum age
hu: Legrégebbi

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Send to printer
hu: Küldés a nyomtatóra

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
hu: Automatikusan meghívja a böngésző nyomtatás funkcióját, amikor a nyomtatóbarát változat megjelenik.

en: Cache settings
hu: Gyorsítótár beállítások

en: Entity
hu: Entitás

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Pdf
hu: PDF

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Links area
hu: Hivatkozások területe

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: PDF generation tool
hu: PDF előállító eszköz

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
hu: Ez határozza meg, hogy a PDF előállító modul melyik eszközt használja a PDF változat elkészítéséhez.

en: Paper size
hu: Papírméret

en: Choose the paper size of the generated PDF.
hu: Ki kell választani a papír méretét a PDF előállításhoz.

en: Page orientation
hu: Az oldal tájolása

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
hu: A PDF változat tájolásának kiválasztása.

en: Close window after sending to printer
hu: Az ablak bezárása a nyomtatóra küldés után

en: When the above options are enabled, this option will close the window after its contents are printed.
hu: Ha a fentebbi lehetőségek engedélyezettek, akkor ez a lehetőség bezárja az ablakot, miután a tartalma ki lett nyomtatva.

en: Forever
hu: Végleges

en: PDF filename
hu: PDF fájlnév

en: no caching
hu: nincs gyorsítótárazás

en: The maximum time this block may be cached.
hu: A maximális időtartam amíg a blokk gyorsítótárazható.

en: Open in New Tab
hu: Megnyitás új fülön

en: Save the pdf
hu: PDF mentése

en: Comment area
hu: Hozzászólások területe

en: User area
hu: Felhasználó területe
