Printer and PDF versions (3.0.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Links
sk: Odkazy

en: Maximum age
sk: Maximálna doba

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Send to printer
sk: Odoslať do tlačiarne

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
sk: Po zobrazení verzie pre tlač sa automaticky spustí funkcia tlače v prehliadači.

en: Cache settings
sk: Nastavenia cache

en: Entity
sk: Entita

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Print
sk: Tlačiť

en: Links area
sk: V oblasti pre odkazy

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: PDF generation tool
sk: Nástroj pre generovanie PDF

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
sk: Vyberte nástroj na generovanie PDF, ktorý sa bude používať  týmto modulom na vytváranie PDF verzie.

en: Paper size
sk: Veľkosť papiera

en: Choose the paper size of the generated PDF.
sk: Vyberte veľkosť papiera, ktorý sa má pužiť pri generovaní PDF.

en: Page orientation
sk: Orientácia papiera

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
sk: Vyberte, ako sa majú otočiť strany pri generovaní PDF.
