Printer and PDF versions (3.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Links
fa: واصلیها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Entity
fa: عنصر

en: Subscript
fa: زیرنویس

en: Print
fa: چاپ

en: Bundle
fa: بسته
