Printer and PDF versions (3.1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Links
he: קישורים

en: Maximum age
he: גיל מקסימלי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Cache settings
he: הגדרות מטמון

en: Entity
he: יישות

en: Not available
he: לא זמין

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Print
he: הדפסה

en: Bundle
he: חבילה
