Printer and PDF versions (3.1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Page size
kn: ಪುಟದ ಗಾತ್ರ

en: Subscript
kn: ಸಬ್‍ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
