Printer and PDF versions (3.1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Links
ps: تړوني

en: Configuration
ps: سازول

en: Cache settings
ps: پټياد امستنې

en: Subscript
ps: ټيټ ليک

en: Bundle
ps: بنډل
