Printer and PDF versions (3.1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Subscript
bo: འོག་ཡིག

en: Print
bo: པར་འདེབས
