Printer and PDF versions (3.1.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Links
ro: Legături

en: Maximum age
ro: Vârsta maximă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Cache settings
ro: Setări cache

en: Entity
ro: Entitate

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Subscript
ro: Indice

en: Print
ro: Printare

en: Bundle
ro: Pachet

en: Paper size
ro: Dimensiunea paginii

en: Choose the paper size of the generated PDF.
ro: Alege dimensiunile paginii pentru PDF generat.

en: Page orientation
ro: Orientarea paginii

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
ro: Alege orientarea paginii pentru PDF generat.

en: no caching
ro: fără caching
