Printer and PDF versions (3.1.4) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Links
cs: Odkazy

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Send to printer
cs: Odeslat do tiskárny

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
cs: Automaticky zavolá tiskovou funkci prohlížeče, jakmile je zobrazena tisková veze stránky.

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Print
cs: Tisk

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: PDF generation tool
cs: Nástroj na generování PDF

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
cs: Touto volbou vyberte nástroj pro generování PDF, který bude použit tímto modulem pro vytváření PDF verzí stránek.

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Choose the paper size of the generated PDF.
cs: Vyberte ovelikost papíru u generovaných PDF.

en: Page orientation
cs: Orientace stránky

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
cs: Vyberte orientaci stránky u generovaných PDF.

en: Close window after sending to printer
cs: Zavřít okno po potvrzení tisku.

en: When the above options are enabled, this option will close the window after its contents are printed.
cs: Když jsou volby výše povoleny, tato volba zavře okno s tiskovým náhledem ihned po odeslání k tisku.

en: PDF filename
cs: Název PDF souboru

en: no caching
cs: bez ukládání do mezipaměti
