Printer and PDF versions (3.1.4) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Links
fi: Linkit

en: Maximum age
fi: Maksimi-ikä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
fi: Kutsuu automaattisesti selaimen tulostustoimintoa kun tulostusystävällinen sivu näytetään.

en: Cache settings
fi: Välimuistin asetukset

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Subscript
fi: Alaindeksi

en: Print
fi: Tulosta

en: Links area
fi: Linkkialue

en: Bundle
fi: Paketti

en: Close window after sending to printer
fi: Sulje ikkuna tulostimelle lähettämisen jälkeen

en: Forever
fi: Ikuisesti

en: Printer-friendly URLs list in system pages
fi: Tulostinystävälliset sivuosoitteet järjestelmäsivuilla

en: Enabling this option will display a list of printer-friendly destination URLs at the bottom of the page.
fi: Tämän vaihtoehdon käyttöönotto näyttää listan tulostinystävällisistä verkko-osoitteista sivun alareunassa.

en: no caching
fi: ei välimuistitusta

en: The maximum time this block may be cached.
fi: Enimmäisaika jonka lohko voi olla välimuistissa.
