Printer and PDF versions (3.1.4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Links
gl: Ligazóns

en: Configuration
gl: Configuración

en: Send to printer
gl: Enviar á impresora

en: Cache settings
gl: Configuración da caché

en: Entity
gl: Entidade

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Print
gl: Imprimir

en: Links area
gl: Zona de ligazóns

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Bundle
gl: Paquete

en: PDF generation tool
gl: Ferramenta de xeración de PDF

en: Paper size
gl: Tamaño do papel

en: Choose the paper size of the generated PDF.
gl: Selecciona o tamaño do papel do PDF xenerado.

en: Page orientation
gl: Orientación da páxina
