Printer and PDF versions (3.1.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Links
oc: Ligams

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Entity
oc: Entitat

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Print
oc: Impression

en: Bundle
oc: Paquet
