Printer and PDF versions (3.1.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Links
th: ลิงก์

en: Maximum age
th: อายุสูงสุด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Cache settings
th: การตั้งค่าแคช

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Subscript
th: ตัวห้อย

en: Print
th: พิมพ์

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Forever
th: ตลอดไป

en: The maximum time this block may be cached.
th: เวลาสูงสุดที่บล็อกนี้อาจจะถูกเก็บไว้
